Acest anunt a fost postat acum 40 zile...
69

aplicatii

Part-time Grafician Part-Time

la Upa Solutions in Bucuresti

Cerinte

 Cunostinte avansate si experinta in folosirea programelor de grafica Adobe

Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw

 Cunostinte in pregatirea materialelor in vederea tiparirii sau a publicarii lor

 Cunostinte web design si tehnici marketing online;
 Comunicare cu ușurință în română și engleză

 Viteza de lucru, responsabilitate, buna organizare, respectarea dead line-urilor,

 Capacitatea de a lucra in echipa, de a primi si da feedback constructiv

 Capacitate de a respecta termene limita

 Atenţie la detalii, minuţiozitate, simt estetic, spirit creativ, imaginaţie, ingeniozitate

 Persoana organizata si ordonata
Responsabilitati / Realizari

 Realizarea de materiale publicitare (brosuri, pliante, postere, etc), machete presa,

comunicate in format electronic

 Realizarea de materiale publicitare de mari dimensiuni indoor şi oudoor (roll-upuri,

spidere, bannere, mash-uri)

 Realizarea designului pentru diferite campanii promotinale in stoore

 Convertirea machetelor in diferite formate grafice si marimi

 Ajustarea machetelor realizate in vederea tiparirii sau a publicarii lor pe diferite

suporturi media

 Asigurare suport in administrarea portofoliului de site-uri web al companiei precum

si la actualizarea informatiilor de pe site-urile companiei;

 Realizare şi gestionare baza de date cu fotografii si template-uri ale companiei

 Capacitate organizatorică, respectarea termenelor, confidenţialitate,

resposabilitate pentru activitatea depusă

 Atenţie la detalii, persoană proactivă și capacitatea lucrului în echipă

Anunturi recente de la Upa Solutions
Full-time Brand Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time System Administrator la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time E-Marketing Operations Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Contabil Sef la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Finance Team Leader la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018

« Du-te înapoi la categorie
Este fals acest anunt? Raportează-l!
Recommenda unui prieten
Publicat la 29-06-2017
Vizualizari: 1229