Acest anunt a fost postat acum 40 zile...
30

aplicatii

Full-time Beauty Advisor

la Upa Solutions in Bucuresti, Cluj, Iasi

Cerinte

Aptitudini si cunostinte aplicatii machiaj
Experienta in promovarea produselor de beauty
Cunostinte medii de limba engleza constituie avantaj
Persoana comunicativa, convigatoare si pozitiva
Minim 6 luni experienta in vanzari constituie un avantaj
Responsabilitati / Realizari

Promovarea produselor cosmetice de lux: parfumerie, skin-care si make-up
Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
Realizarea targetului lunar de vanzari
Asigura merchandising conform standard
Verifica stoc produse si testere

Alte informatii

Salariu motivant plus bonusuri
Program lucru: full- time, 5 zile pe saptamana.
Multiple posibilitati de dezvoltare in domeniul beauty
Participarea la traininguri despre produse si tehnici de vanzare
Locatii disponibile: Bucuresti, Cluj, Iasi

Anunturi recente de la Upa Solutions
Full-time Brand Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time System Administrator la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time E-Marketing Operations Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Contabil Sef la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Finance Team Leader la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018

« Du-te înapoi la categorie
Este fals acest anunt? Raportează-l!
Recommenda unui prieten
Publicat la 29-06-2017
Vizualizari: 1187