Acest anunt a fost postat acum 40 zile...
27

aplicatii

Full-time Asistent Farmacist

la Upa Solutions in Bucuresti NV, NE

Cerinte

• Studii postliceale/ colegiu de specialitate
• Experienta - minimum 6 luni
• Cunostinte de Microsoft Office
• Autorizatie de libera practica avizata de catre autoritatea in domeniu
Responsabilitati / Realizari

• Efectuarea receptiei cantitative si calitative a produselor medicamentoase si a altor produse
• Efectuarea comenzilor produselor si substantelor farmaceutice catre furnizorii
• Asigurarea evidentei si arhivarii documentelor farmaciei
• Asigurarea suportului farmacistului in eliberarea de produsele medicamentoase
• Pastrarea medicamentelor conform standardelor
• Participarea la centralizarea presciptiilor medicale gratuite si compensate
Alte informatii

• Oportunitati de dezvoltare profesionala
• Mediu de lucru placut
• Pachet salarial atractiv

Anunturi recente de la Upa Solutions
Full-time Brand Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time System Administrator la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time E-Marketing Operations Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Contabil Sef la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Finance Team Leader la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018

« Du-te înapoi la categorie
Este fals acest anunt? Raportează-l!
Recommenda unui prieten
Publicat la 29-06-2017
Vizualizari: 1024