Acest anunt a fost postat acum 40 zile...
43

aplicatii

Full-time Consultant vanzari prin telefon (full time sau part time)

la Upa Solutions (Oriunde)

Cerinte

- Studii minime absolvite: liceu;
- Persoana orientata catre rezultate si client;
- Abilitati de negociere si persuasiune;
- Experienta anterioara in vanzari poate constitui un avantaj.
Responsabilitati / Realizari

- Contactarea clientilor sau potentialilor clienti;
- Vanzarea prin telefon de produse si servicii ale companiei client;
- Generarea de oportunitati de business pentru clientii companiei;
- Intelegerea nevoilor clientilor pentru a oferi cea mai buna solutie;
- Cunoasterea produselor si serviciilor companiei client;
- Oferirea de suport referitor la produsele, serviciile, preturile companiei, conditiilor contractuale.
Alte informatii

- Salariu fix + comision din vanzare atractiv + bonuri de masa;
- Program de lucru full time sau part time;
- Program de lucru: 09:00 - 17:30 sau 12:00 – 20:30;
- Oferirea de training-uri de specialitate;
- Posibilitatea de avansare in functie de rezultatele obtinute;
- Asigurare medicala la o clinica privata de renume;
- Atmosfera de lucru profesionista si placuta, alaturi de o echipa tanara si motivata.

Anunturi recente de la Upa Solutions
Full-time Brand Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time System Administrator la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time E-Marketing Operations Manager la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Contabil Sef la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018
Full-time Finance Team Leader la UPA Solutions in Bucuresti 19-02-2018

« Du-te înapoi la categorie
Este fals acest anunt? Raportează-l!
Recommenda unui prieten
Publicat la 13-04-2017
Vizualizari: 1164